تبلیغات
گروه زد بازی - بیوگرافی کامل زد بازی به زبون خودمونی

بیوگرافی کامل زد بازی به زبون خودمونی

نویسنده : zedbazi zedbazia دوشنبه 13 مرداد 1393 04:37 ب.ظ  •    ارسال شده در: بیوگرافی گروه زدبازی
شروع كار زدبازی از دبیرستان ارشاد اولین كار زد بازی مهمونی توسط سامان ویلسون با همكاریه مهراد هیدن خونده شد به طور تصادفی و اتفاقی رفت تو نت.و با استقبال بی نظیری روبرو شد دیس اجیلی اواسط این سال خونده شد.

و مسایله زیادی رو به وجود اورد.اجیلی ها اصلا وجود نداشتن.و سامان ویلسون فقط برای جلب توجه این آهنگ را خواند و از الفاظ ركیكی استفاده كرد كل كل كار سوم زد بازی در سال 82 خواند ه شد اولین همكاری سهراب ام جی با گروه در این كار بود این كار گنگ بود و رو بیت كاور امینم خوانده شد .


و اولین كار بود كه به صورت فان خوانده شد بابك اهورا در این سال برای اولین بار زد بازی را دیس كرد.كه زد جواب نداد سال 83 در این سال زد به كارای گنگ رو اورد گروه فایت كلاب در یه كار پارتی!!!!!!زد رو دیس كرد!!!! كه این دیس باعث كار دیس بك شد.و سامان در این كار در تك تك بیت هاش از داریا و فینچر و نرگال ایراد گرفت رظا 3 پاك و اعظای فایت كلاب دیس بك دادند رظا پیشرو و 051 هم كه از دوستان سامان فینچر بودن در مقابل زد قرار گرفتن از خزر تا خلیج فارس و اهنگامون خداست در جواب این ها خوانده شد سال 84 واسه هر ایرانی این كار طبقه گفته ویلی به در خواست سهراب خوانده شد.

و در زمان خودش غوغا به پا كرد.و فری استایل این كار هم بیرون امد عجیب ترین كار تو رپ فارسی بود.چون رو قسم رپ كه با هم دشمن بودن با هم فیت دادن زد بازی در پایان هین سال در لندن به كار خود ادامه داد اماده باش و اینترو در فاصله زمانی كم از هم خوانده شد اینترو گنگ و فست اماده باش هم ای جی بود غایب این كار ها سامان بود پارتی اولین كار زد بازی كه به سبك پارتی بود.بیت كار فوق العاده و توسط مهراد ساخته شد به گفته رپر های دیگر این كار الگو شد برای همه.چون بی نظیر بود بهمن 84 عروسک اولین کار لاو از گروه.که با اهنگ سازی مهراد صورت گرفت.

به علت هم زمان شدن با کارای شاخ صامت ازش زیاد استقبال نشد سال 85 منبع : shamsgod از نظر همه این سال ساله تحول زدبازی بود.اضافه شدن علیرضا جی جی و سیجل اولین تحول بود بریم فضا اولین همکاریه سیجل با زدبازی.بیت این کار توسط جی جی ساخته شد.اولین واخرین کاریکه مهراد در ان حضور نداشت!!!!!!! این کار هم فان بود هم پارتی استقبال از این کار فوق العاده بود.خودم یادمه تو همه ماشین ها بود!!!!!!!!!!!!!!!! دیس بابک اهورا اهورا دوباره برگشت!!!با دیس بریم فضا.حتی به هیچکس هم رحم نکرد ذر اوت رو هم به تک تک اعظافحش داد!!!!!!ولی این کار توسط سامان جواب داده شد اهورا تو این دیس به تکست بچه ها گیر داد 1.به سهراب گفت مهمونی تو شمشک کمه کم 300 نفر ادم میاد!!

یعنی تو به همه دافا کک دادی!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ بی حس شاهکار زدبازی اینکار زدبازی رو به یک سبک جدید اورد.کار 5 نفره اولین همکاریه نسیم R&B خوان حرفه ایی بیت با هم کاریه مهراد و علیرضا ساخته شد و ورس ها واقعاعالی بود نکته جالب کار ورس سامان بود.اول از داف خوند!!!!بعد از اهنگاش خوند!!!!بعداز مارک خوند!!!!بعداز پارتی خوند!!!!گنگ خوند!!!جواب اهورا رو داد(اماره درست مارو هر کی داشت)و در اخر اون بیت که در مورد سرلشگر خوند بعدها توسط گنگ من تو اثرمنفی دیس شد مال هم بودیم یه دیس لاو واقعی همه یه دیس لاو ها تا اون موقع جالب نبود.چون همش پسره میخوند گه خوردم!!!!برگرد!!!! ولی سهراب تو دیس لاو به دختر فحش هم میداد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و قافیه بازی هاش هم مثل همیشه توپ بود.همکاریه سیجل هم عالی بود بیت هم که کار علیرضا بود و شاخ!!!!!!با گیتار برقی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اثر منفی همه چیز عالی بود تا این که بمب دیس رپ اومد!!!!!!!!!!!! کاری که ناخاسته پخش شد.

سامان و مهراد تو یک پارتی گفته بودن که رضا و شاهین خ*ا*یه ماله ما ان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یه مدت 9ماهه رو زد بازی کار نداد و مهراد کار های تکی میداد اثر منفی خوانده شد.گروه زدبازی کم پیدا بود مهر 85 مهراد هیدن تو این اوضاع کارهای تکیشو که قبلا خوانده بود تک تک رو کرد after the time shabash fek k**n hame .os keshan khafesho اهنگ همه .س کشن مورداستقبال قرار گرفت.مهراد به زیبایی راک خوند.و بیت کار با اکورد مینور و تم گیتاربرقی زیبا بود و ارش دارا از دوستای مهراد به خوبی کورس رفت دی 85 گروه زد بازی کار نمیداد اما در اصل یک روند جدیدیرو پیش گرفت. کنسرت این فعالیت از بهترین کارهای زد بازی بود.به عنوان اولین گروه زیرزمینی این یک حرکت بزرگ بود اولین کنسرت درلندن و در کافه دی پاریس بود.با این که استقبال معمولی بود در این کنسرت مهراذ و سهراب و سامان حضور داشتن و کارهای پارتی مال هم بودیم و بی حس رو اجرا کردند دومین کنسرت در امستردام هلندبود و سیجل هم به بچه ها پیوست و استقبال از این کنسرت بی نظیر بود اینکار به جهانی شدن زد و رپ فارس کمک شایانی کرد اسفند 85 خط من همکاریه مهراد با عرفان دو مزیت داشت 1.به عرفان برای گسترش فعالیتش فوق العاده کمک کرد.

به طوری که اگه این کار خوانده نمیشد هرگز عرفان به این محبوبیت نمیرسید 2.مهراد هم تونست در ال ای به همراه عرفان کنسرت اجرا کنه مهراد و سامان راهیه امریکا شدن.بیت از امیر ای پلاس بود و واقعا نقطه عطف کار بود.نکته عجیب حضور مهرک ریویل عضو اون موقع صامت درکار بود مهراد تو این اهنگ از علایقش و سامان و سهراب خوند این کار مثلا عیدییه سال 86 بود تابستان 86(شهریور) تابستون کوتاهه بدون شک شاهکار زد بازی در 8 سال فعالیتش این کار بود مصادف شدن موضوع اهنگ با تابستون جذابیت رو 2 برابر کرد غایب بزرگ کار سهراب بود.بیت این کار که واقعا از شاهکار چیزی کم نداشت توسط علیرضا ساخته شد و پیانو کار که در ورس سیاوش و علیرضا و در اوت رو اهنگ امد کار مهراد بود کار در زد رکورد ضبط شد.

ولی سامان اهنگ رو ایران خوندو فرستاد(جالب اینجاست که اول حضور سامان تو کار تایید نشده بود و نسخه اول کار بدون ورس سامان بود)!!!!!!!!!!!!! اولین وکال جی جی هم در این کار بود.تکست همه واقعا خوب بود.و نقصی در کار نبود این کار رو همه پسندیدن.از طرفدار ها تا دشمن ها!!!!دانلود این کار رکورد دار دانلود تو همه سایت ها بوده و هنوز هم هست!!!!!! و این کار ماندگار شد همه جا حرف از زدبازی و تابستون کوتاهه بود تا این که........ خبر منحل شدن این گروه همه رو شکه کرد شایعات فوق العاده زیاد بود 1.

دعوای سهراب و سامان!!!! 2.جدایی مهراد!!!!! 3.کشته شدن نسیم!! 4.دستگیریه سامان بعد از خدافظی زد بازی بیشتر سایت ها هم كلا لینك زد بازی رو حذف كردن.كه با این كار واقعا تمام ارزش های زد رو زیر سوال بردن شایعات پخش شده در اون موقع كه تو همه سایت ها بود(در اصل همه از اب گلا الود ماهی میگرفتن) 1.جدایی مهراد اولین شایعه این بود.كه میگفتن مهراد سر البوم با سامان به مشكل خورده 2.مشكل سهراب به علت غیبت سهراب تو تابستون كوتاهه همه میگفتن كه سهراب با بچه ها دعواش شده 3.كشته شدن نسیم میگفتن كه نسیم رو به بدترین حالت كشتن!!! 4.مشكل سامان و سهراب گویا پدر سهراب خلبانه.میگفتن كه اگه سهراب بخونه پدرش ممنوع كار میشه!!!!و سامان هم كه برای دیدن مادرش به ایران میومد ممنوع خروج میشه تو این همه شایعه فقط شایعه سامان درست در اومد دلیل اصلی خدافظی تو این مورد اصلا شك ندارم.


سامان بعد از تابستون كوتاهه و در پاییز ماه به ایران اومد(برای فیت با هیچكس و عیادت مادرش)كه از بدشانسیش تو پارتی دستگیر شد(این حرفو مهیار هم تایید كرد)كه سریعا وقتی خبر به گوش بچه ها رسید اونا هم سریعا خدافظی شونو اعلام كردن.ولی اشتباه كردن.چون اینجوری نشون دادن كه سامان خیلی مهمه اما این ترفند جواب نداد.(شاید واستون سوال شه كه به چه جرمی سامان رو دستگیر كردن.خوب واضحه.اون اهنگا رو هر كی میخوند دستگیر میشد) تا این كه قضیه غزه پیش اومد.و بهترین موقعیت بود كه این موضوع هم باعث برگشت زد بشه.هم ازادیه سامان بعد از 1 سال و 4 ماه یعنی در دی ماه 87 زد بازی با شهر تاریك برگشت دی 87 شهر تاریك سورپرایز همه سایت ها این كار بود.رپ فارس باز هم تركید.و زد رو با خودش دید كاری حماسی (سیاسی و تم جنگ) از زدبازی كاملا بعید بود.چون اصلا به سیسشون نمیخورد!!ولی پشت پرده این كار فقط برای ازادیه سامان خونده شد كاری نسبتا ضعیف.

به علت مستر نشدن كار مهراد فقط كورس خوند.و سهراب و علیرضا هم ورس خوندن.(سهراب بعد از 2 سال و 5 ماه دوباره برگشت) ولی مهم این بود كه سامان ازاد شد.ولی باز هم یه مشكل دیگه.سامان ممنوع خروج شد حالا هم واسه این سامان نمیخونه چون پدرش گفته اگه رپ بخونی از ارث و میراث خبری نیس اما شایعه شده که سامان با تیک تاک در حال ضبط آهنگ هستن.


برچسب ها: بیوگرافی زدبازی ، درباره زد بازی ، zbazi ، zedbazi ، تاریخچه گروه زد بازی ، اعضای زدبازی ، زیورالات زدبازی ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 13 مرداد 1393 05:07 ب.ظ

شنبه 22 اردیبهشت 1397 08:18 ق.ظ
компаньон финанс киев
кредит украина онлайн
взять кредит онлайн на карту круглосуточно
оформить кредит онлайн в украине
кредит онлайн на карту с плохой
кредитной историей круглосуточно
online кредит на карту
24 финанс займ
پنجشنبه 18 آبان 1396 01:51 ق.ظ
با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن افکار خود. من واقعا قدردانی میکنم
تلاش های شما و من منتظر شما خواهیم بود
لطفا یک بار دیگر از لطف بزنید
چهارشنبه 10 آبان 1396 06:07 ب.ظ
بخش زیبا از محتوا. من فقط بر روی وبلاگ شما و در سرمایه ی سرمفتش منفجر شدم
برای اینکه ادعا کنم که در واقع بدست آوردم در واقع وبلاگ شما را از آن لذت بردم
پست ها. به هر حال من به تقویت خود و حتی من مشترک خواهم شد
موفقیت شما به طور مداوم سریع دسترسی پیدا می کند.
دوشنبه 8 آبان 1396 03:45 ب.ظ
هی من در کار گشت و گذار در اطراف وبلاگ خود را از آیفون 3gs جدید من!
فقط می خواستم بگویم عاشق خواندن از طریق وبلاگ شما هستم و منتظر است
همه پست های شما کار فوق العاده ای انجام دهید!
دوشنبه 8 آبان 1396 04:43 ق.ظ
باور نکردنی! این وبلاگ دقیقا مثل یک پیرمرد من است!

این موضوع کاملا متفاوت است اما تقریبا همان طرح و طراحی را دارد. انتخاب های عالی رنگ!
دوشنبه 8 آبان 1396 04:38 ق.ظ
سلام، پس از خواندن این پاراگراف فوق العاده، من هم خوشحال هستم که با همسران خود دانش خود را به اشتراک می گذارم.
دوشنبه 8 آبان 1396 03:36 ق.ظ
HEYA من برای اولین بار اینجا هستم. من در این هیئت مدیره و من در پیدا کردن آن واقعا مفید است
و به من کمک زیادی کرد من امیدوارم دوباره یک چیز را ارائه دهم و به دیگران کمک کنم
من
شنبه 15 مهر 1396 02:57 ب.ظ
مقالات کافی برای جذب بازدید کنندگان برای بازدید از وب سایت اصلی است،
این چیزی است که این صفحه وب ارائه می دهد.
شنبه 4 شهریور 1396 11:03 ق.ظ
You're so cool! I don't believe I've truly read something like this before.

So great to discover someone with a few original thoughts on this issue.
Seriously.. many thanks for starting this up. This
web site is something that's needed on the internet, someone with a bit of originality!
جمعه 16 تیر 1396 06:46 ب.ظ
It's going to be finish of mine day, however before end I
am reading this fantastic paragraph to improve my
know-how.
یکشنبه 4 تیر 1396 09:07 ب.ظ
چلیپا از خود نوشتن در حالی که صدایی مناسب در آیا واقعا
نشستن خوب با من پس از برخی از زمان.
جایی در سراسر پاراگراف شما موفق به من مؤمن متاسفانه فقط برای
بسیار در حالی که کوتاه.
من با این حال مشکل خود را با جهش در مفروضات و شما خواهد را سادگی به پر همه کسانی شکاف.
اگر شما که می توانید انجام من را مطمئنا تا پایان در گم.
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 05:27 ق.ظ
بسیار core از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین ابتدا آیا واقعا حل و فصل کاملا با من پس
از برخی از زمان. جایی درون جملات شما در واقع قادر به
من مؤمن متاسفانه فقط برای while. من این مشکل خود
را با فراز در منطق و یک ممکن است
را خوب به پر همه کسانی معافیت. که شما در واقع که می توانید انجام من خواهد قطعا
تا پایان تحت تاثیر قرار داد.
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 01:57 ق.ظ
There is certainly a lot to know about this topic.

I like all the points you have made.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 06:50 ق.ظ
Hi there just wanted to give you a brief
heads up and let you know a few of the pictures
aren't loading correctly. I'm not sure why but I think its a linking issue.
I've tried it in two different browsers and both show the same results.
چهارشنبه 23 فروردین 1396 02:43 ق.ظ
Just want to say your article is as amazing. The clearness in your post is simply
great and i could assume you are an expert on this subject.
Well with your permission allow me to grab your feed to keep up
to date with forthcoming post. Thanks a million and please keep
up the rewarding work.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر